Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8:00 - 20:00 od Pn. do Pt.
9:00 - 17:00 w Sob.

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Kompresor klimatyzacji


Ostatnie komentarze

Brak opinii o produktach z wybranej kategorii

Sprężarki klimatyzacji w AutoChlodnice.com!

 Sprężarka klimatyzacji, inaczej zwana kompresorem to element, który napędza układ klimatyzacji. Sama sprężarka napędzana jest za pomocą paska klinowego. Jej prawidłowa praca zapewnia obieg czynnika chłodzącego. W trakcie pracy kompresora czynnik chłodzący ulega sprężeniu i rozprężeniu, krążąc w zamkniętym obiegu. Dodatkowo czynnik przemieszczony zostaje z tzw. parownika, czyli z części układu niskociśnieniowej do skraplacza, czyli elementu wysokociśnieniowego. Przepływ czynnika umożliwia schłodzenie powietrza i zapewnia optymalną pracę klimatyzacji.

Sprężarka klimatyzacji jest delikatnym elementem, narażonym na uszkodzenia. Najczęstszą przyczyną awarii jest nieregularne serwisowanie i kontrola stanu klimatyzacji samochodowej. Głównymi objawami wadliwej pracy kompresora jest zmniejszona skuteczność chłodzenia oraz wibracje i hałasy towarzyszące pracy klimatyzacji.

Uszkodzona sprężarka skraca żywotność całego układu chłodzenia. Jeżeli sprężarka zostanie zatarta, konieczna jest jej wymiana. Sklep AutoChlodnice.com posiada szeroki asortyment sprężarek klimatyzacji, dopasowanych do większości modeli i marek pojazdów. Wszystkie produkty, które znajdują się w naszym sklepie są nowe i posiadają gwarancję producenta.

Zadbaj o komfort swojej podróży, wybierz najlepszy kompresor klimatyzacji dostępny tylko u nas.

NAJPOPULARNIEJSI PRODUCENCI:

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z chłodnicami do samochodów AutoChlodnice.com
Skontaktuj się z nami - nasi eksperci od chłodnic i skraplaczy samochodowych są do Waszej dyspozycji. Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty pod numerem 22 814 67 62
Bogata oferta markowych chłodnic wody oraz skraplaczy klimatyzacji w najniższych cenach dostępna jest wyłącznie w sklepie AutoChlodnice.com.