Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8:00 - 20:00 od Pn. do Pt.
9:00 - 17:00 w Sob.

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Chłodnica wody NRF 53628

Chłodnica wody NRF 53628 Chłodnica wody NRF 53628 Chłodnica wody NRF 53628 Chłodnica wody NRF 53628 Chłodnica wody NRF 53628 Chłodnica wody NRF 53628
Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć  

Numer katalogowy: 53628

Jednostka: szt.

Dostępny

Producent:

NRF


NRF
Cena: 197,00 PLN z VAT / szt.
 Dodaj do koszyka

Dane techniczne: Chłodnica wody NRF


Dodatkowe informacje:
  • Szerokość [mm]:  377
  • Wysokość [mm]:  540
  • Grubość [mm]:  24


Informacje o gwarancji:
Brak informacji gwarancyjnych.

Numery oryginalne producentów aut:
Producent Numer OEM
4SEASONS 121061
4SEASONS 980OP12006
JDEUS RA0200760
OPEL 90770725
OPEL 9202493
OPEL 9202496
OPEL 1300187
OPEL 1300213
OPEL 90570725
VAUXHALL 90570726
VAUXHALL 9202493
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.

Opinie: Chłodnica wody NRF 53628

Brak ocen

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Dokonaj pewnego wyboru

Artykuły

Wszystkie poradniki >>

Ostatnie komentarze


Znakomity produkt, całkowicie spełnił moje oczekiwania. Nie zamieniłbym valeo na nic innego,...

Altromondi 

polecam sklep, polecono mi ta chlodnice i jestem zadowolona, nawet mechanik polecil ten wybor,...

Gabi 

nissens najlepsze chlodnice wiem co mowie przetestowalem rozne ale nissens zawsze byl nallepszy!!!!

aro 

Chłodnica pierwsza klasa, panowie pomogli mi z wyborem, a na drugi dzien byla juz u mnie. tak to...

Dawdzziorr 

Losowe produkty

Oferta NRF w AutoChlodnice.com

NRF to przedsiębiorstwo z Holandii, które na rynku motoryzacyjnym działa już od 1927 roku. Jest to jeden z czołowych producentów części stosowanych w układach chłodzenia i klimatyzacji. NRF współpracuje z największymi koncernami motoryzacyjnymi dostarczając im swoje części. Chłodnice, skraplacze, parowniki oraz inne elementy układów chłodzenia i klimatyzacji trafiają zarówno na pierwszy montaż, jak i na rynek części zamiennych.

Asortyment ...

Czytaj więcej o NRF

Najlepsze chłodnice w AutoChlodnice.com!

Pierwsza chłodnica powstała około stu lat temu, lecz pomimo tego wielu kierowców nadal nie zdaje sobie sprawy z jej istoty. Chłodnica wody to główny i najważniejszy element układu chłodzenia. Jej zadaniem  jest oddawanie ciepła emitowanego przez silnik, tak aby nie dopuścić do jego przegrzania. Odpowiednia konstrukcja chłodnicy, składająca ...

Czytaj więcej o Chłodnice wody
Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z chłodnicami do samochodów AutoChlodnice.com
Skontaktuj się z nami - nasi eksperci od chłodnic i skraplaczy samochodowych są do Waszej dyspozycji. Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty pod numerem 22 814 67 62
Bogata oferta markowych chłodnic wody oraz skraplaczy klimatyzacji w najniższych cenach dostępna jest wyłącznie w sklepie AutoChlodnice.com.